Ta witryna używa plików cookie. Więcej informacji o używanych przez nas plikach cookie, ich zastosowaniu i sposobie modyfikacji akceptacji plików cookie, można znaleźć tutaj oraz w stopce na naszej stronie internetowej (Polityka plików cookie). Nie pokazuj więcej tego komunikatu

Ostatnie posty

Bonus za dopłaty - co to?

Dział: OKO

Wysłany: 01.06.2011 11:33

Witam,

Oferta dla Klientów indywidualnych odnośnie podwyższonego oprocentowania o 1,75% w stosunku do standardowego oprocentowania nie wymaga zadeklarowania stałych comiesięcznych wpłat na rachunek.

W trakcie trwania oferty można dysponować środkami natomiast należy spełnić warunek, aby saldo z dnia zakończenia promocji nie było niższe niż z dnia rozpoczęcia. Wysokość salda będzie widoczna w momencie wyrażania zgody oraz zapoznania się z regulaminem po wybraniu zakładki Oszczędności i lokaty/Oferta specjalna – Bonus za dopłaty.   

Jeżeli na OKO wpłyną środki po likwidacji lokaty z dzienna kapitalizacja odsetek to będą brały udział w promocji.

Pozdrawiam

Magda

Karta wirtualna VISA

Dział: Inne

Wysłany: 01.06.2011 11:25

A to wiem że karty debetowe teraz maja taką samą mozliwość :) tylko że wolę sie zabezpieczyć bo głównie mi chodzi o konto na PayPalu-u żeby nie miało dostępu do mojego konta w ING (do rachunku głównego ROR) a tak na te konto z karty wirtualnej wpłacam pieniadze w jakiej chce kwocie i nie boje sie o to że ktoś mi konto wyczyści.

W takim razie dziękuje za odpowiedź.

Pozdrawiam.

Przelewy Przez Komórke Z ING do ING

Dział: Wolne wnioski/sugestie/komunikaty

Wysłany: 01.06.2011 10:54

Witam,

Realizując przelew poprzez Mobilny ING BankOnLine księgowania odbywają się zgodnie z standardowym trybem realizacji zleceń. W związku z czym przelewy na rachunki Klientów Indywidualnych w ING Banku Śląskim realizowane są od razu. Szczegóły dotyczące zasad realizacji zleceń znajdują się na stronie internetowej: http://www.ingbank.pl/indywidualni/bankowosc-elektroniczna/ing-bankonline/tryb-realizacji-zlecen

Pozdrawiam,

Iwona_S

Karta wirtualna VISA

Wysłany: 01.06.2011 10:53

Witam,

karta wirtualna jest kartą przedpłaconą, więc nie jest odnawiana na kolejny okres ważności. Po tym, jak termin wazności karty wygaśnie, należy zamówić nową kartę z nowym numerem karty i nowym numerem rachunku.

Dodam, ze w chwili obecnej karty płatnicze wydawane do rachunków bieżących posiadają funkcję realizowania transakcji na odległość i te karty odnawiają się na kolejny okres ważności z takimi samymi parametrami.

Pozdrawiam,

Kasia

ing online

Dział: Pomoc techniczna

Wysłany: 01.06.2011 10:43

WITAM mam konto firmowe, WPLACILAM 2 DNI TEMU 700 ZL PRZEZ WPLATOMAT I DO TEj PORY NIE MA ICH NA KONCIE ?!! dobrze ze nie byla to wieksza kwota. zlozylam juz reklamacje przez tel ale czas oczekiwania na wyjasnienie to 7 dni !!!! a mam do zaplacenia rachunki... kiedy tylko otrzymam pieniadze przeniose sie do innego banku

limity kart-transakcje na odległość

Dział: Karty płatnicze do rachunku

Wysłany: 01.06.2011 10:41

Witam,

transakcje na odległość nie wymagająją fizycznego przedstawienia karty w celu wykonania transakcji poprzez zaczytanie danych z chipa lub paska magnetycznego. Przy realizacji tego typu transakcji podawane są jedynie dane karty. Transakcje na odległość mogą być wykonywane np. przez internet lub telefon.

Pozdrawiam,

Kasia

SPŁATA

Dział: Karty kredytowe

Wysłany: 01.06.2011 10:18

Witam,

jeżeli nastapiło wypowiedzenie umowy ze strony Klienta, to zgodnie z Regulaminem Banku, jeżeli karta zostaje zamknięta z 30 dniowym okresem wypowiedzenia, to Użytkownik ma obowiązek spłaty zadłuzenia karty w terminie wypowiedzenia. Później następuje windykacja należności.

W uzasadnionych przypadkach jest możliwy kontakt z działem windykacji należności i uzyskanie informacji bezpośrednio. Kwestia windykacyjna jest indywidualnie rozpatrywana przez Bank i w uzasadnionych przypadkach istnieje możliwość rozłożenia zaległego zadłużenia na raty. Numer telefonu do działu windykacji to 32 357 00 71 (infolinia czynna w dni robocze od 07:30 - 18:00).

Pozdrawiam,

Kasia

Karta płatnicza do USA - bez przewalutowania (posiadam ROR w USD)

Wysłany: 01.06.2011 09:57

Do celu płatności w USD kartami kredytowymi dobre będą karty Visa Raiffeisena (dowolna), Amex z Millennium i w ostatniej kolejności karty Visa z Mille (dowolna).

Dla kart debetowych podpiętych pod rachunek w USD to jak już wcześniej napisano BZWBK, ewentualnie Citi, a w ostatniej kolejności Pekao.

W praktyce w chwili obecnej większość, o ile nie wszystkie z powyższych ofert przebija dowolna karta Polbanku albo Allianz Banku. Dodatkowo są to karty uniwersalne, nadające się do płatności we wszystkich walutach. Kursy bezkonkurencyjne, choć nie wiadomo jak długo jeszcze.

MarekZ edytował(a) ten post: 01.06.2011 12:17

ing online

Wysłany: 01.06.2011 09:33

Wow, a cóż to? Jakaś rotacja, czy też nastąpiło rozwielokrotnienie superadministratorów? : - )

Przelew UE

Dział: Rachunki Osobiste

Wysłany: 01.06.2011 09:30

Przelew SEPA w praktyce masz na rachunku nie później niż trzeciego dnia roboczego od dnia jego nadania. Zdarza się, że dociera już następnego dnia po dniu nadania.

Jeśli jednak piszesz, że wystąpił bank pośredniczący, nie był to przelew SEPA (nie występują w takim przypadku banki pośredniczące), a zwykły SWIFT. Być może kontrahent zdefiniował przelew w PLN? Byłby to poważny błąd z jego strony, w kontekście optymalizacji ponoszonych kosztów bankowych. Powinien wysyłać SEPA (musi być w EUR) najlepiej na rachunek docelowy także w EUR (może być dowolny, ale wtedy nastąpi przymusowe przewalutowanie po kursie polskiego ING).

Wysłany: 01.06.2011 09:29

Witam,

na chwilę obecną wszystkie karty oferowane przez Bank, zarówno kredytowe jak i debetowe, są rozliczane w walucie EUR.

Pozdrawiam,

Kasia

Przelewy Przez Komórke Z ING do ING

Wysłany: 01.06.2011 07:42

Witam,

Dyspozycje składane poprzez system Mobilny ING BankOnLine realizowane są zgodnie z trybem realizacji zleceń obowiązującym w Banku.

Dodam, iż szczegółowe informacje odnośnie Trybu realizacji zleceń dostępne są na stronie:

http://www.ingbank.pl/indywidualni/bankowosc-elektroniczna/ing-bankonline/tryb-realizacji-zlecen .

Pozdrawiam, Aga

Przelew z USA

Wysłany: 01.06.2011 07:38

Witam,

Celem udzielenia szczegółowych informacji odnośnie Banku pośredniczącego dla transakcji przelewu walutowego oraz danych dotyczących Routing Number proponuję kontakt ze Specjalistą pod numerem 32 357 00 10 lub 801 601 607.

Pozdrawiam, Aga

karta MP

Wysłany: 01.06.2011 07:34

Witam,

Karta MP jest to karta płatnicza do rachunku Maestro Popularna.

Dodam, iż zgodnie z aktualną Tabelą Opłat i Prowizji (TOiP) opłata za użytkowanie karty wydanej do konta z Lwem dla klienta indywidualnego opłata wynosi 7 zł.

Z opłaty tej można zostać zwolnionym wystarczy tylko, że dokona się transakcji bezgotówkowych w punktach usługowo-handlowych na kwotę min 100 zł dokonanych kartą debetową wydaną do rachunku i rozliczonych przez Bank w okresie miesiąca liczonego od 29 dnia danego miesiąca do 28 dnia kolejnego miesiąca. Po dokonaniu wyżej wymienionych transakcji karta będzie bezpłatnie prowadzona.

Pozdrawiam, Aga

Przelew UE

Wysłany: 01.06.2011 07:28

Witam,

Niestety nie jestem w stanie określić dokładnie jak długa będzie Pan oczekiwał na przelew, ponieważ zależy to w głównej mierze od Banku nadawcy oraz ewentualnego Banku pośredniczącego.

Dodam, iż standardowy czas realizacji przelewu walutowego realizowanego z ING Banku Śląskiego to 3-5 dni roboczych.

Pozdrawiam, Aga

Autoryzacja przelewów ze Wzorców i listy Odbiorców

Wysłany: 31.05.2011 23:12

w ING nie ma możiwości konfigurowania autoryzacji przelewów. 

Dla wszystkich wygląda to tak samo, tj system weryfikuje i ocenia na ile dana operacja jest ryzykowna i wówczas wysyla do Ciebei SMSa.

pozdrawiam 

ing online

Wysłany: 31.05.2011 23:08

u mnie też :) wszytko jest ok... 

Karta wirtualna VISA

Wysłany: 31.05.2011 22:25

To czyli nie mam na co liczyć że numer karty i kod CVV2 pozostanie bez zmian? szkoda ;/

Bo to by była ciekawa opcja że karta by się automatycznie przedłużała o np. 2 lata i pobierała za to prowizje w wysokości 20 zł. - a numer karty i kod CVV2 by zostawał bez zmian :)

Pozdrawiam.

SPŁATA

Wysłany: 31.05.2011 22:18

A czy ten wykorzystany limit można rozłożyć na raty?

Pozdrawiam.

System ING BankOnLine - sugestie oraz uwagi

Wysłany: 31.05.2011 22:11

A może by tak ułatwić dostęp do listy i operacji na Odbiorcach? Bo naprawdę trzeba nie lada pomysłowości, żeby wpaść na to, że modyfikacje Odbiorców wykonuje się we... Wzorcach. Jest to wyjątkowo nieintuicyjne. Powinna być osobna pozycja w Przelewach pt. Odbiorcy, prosta sprawa.

A propos, może ktos wie, gdzie (i czy w ogóle) można zdefiniować, że dany Odbiorca albo Wzorzec przelewu wymaga bądź nie wymaga dodtkowej autoryzacji (sms)?

poktam napisał:

Zupełnie jest niepotrzebna strona powitalna z samymi ikonkami bez żadnej wartości informacyjnej.

Otóż ta strona JEST POTRZEBNA. A komu? Bankowi, żeby miał gdzie wsadzać te paskudne reklamy swoich produktów! Taka jest jej "wartość informacyjna"...

Wojtas edytował(a) ten post: 31.05.2011 22:19

Wysłany: 31.05.2011 22:03

Dzięki za odpowiedzi!

A czy istnieje opcja karty kredytowej rozliczanej w USD? Jadę do stanów na jakiś czas i zastanawiam się jak najwygodniej płacić za drobne rzeczy, nie bojąc się jednocześnie że spotkam się z odmową przy płaceniu kartą debetową.

ing online

Wysłany: 31.05.2011 21:51

NIKT NIE MOŻE MI UDZIELIC INFORMACJII!!???
CO TO ZA BANK???
MOJE PIENIADZE SA A NIE MOGE WYPLACAC I BANK MA TO GDZIES A JAK ZADA PIENIEDZY TO MAM NA RZESACH STAWAC????????

PROSZE O POMOC!!!! TO PIENIADZE DLA MOJEJ CHOREJ MAMY!!!!!!!!!!!!!!!!

ing online

Wysłany: 31.05.2011 21:46

Hmmm wyjasni mi to ktos?? I dlaczego mam taki minus?? Nie moge kasy wyplacic!!! HALOOO POMOCYYYYYY!

ing online

Wysłany: 31.05.2011 21:20

Można jaśniej wytłumaczyc?

Awaria - spłata karty kredytowej

Wysłany: 31.05.2011 21:18

Witam,

Informujemy, że system bankowości internetowej ING BankOnLine działa poprawnie.
Za wszelkie niedogodności, przepraszamy.

Pozdrawiam