Ta witryna używa plików cookie. Więcej informacji o używanych przez nas plikach cookie, ich zastosowaniu i sposobie modyfikacji akceptacji plików cookie, można znaleźć tutaj oraz w stopce na naszej stronie internetowej (Polityka plików cookie). Nie pokazuj więcej tego komunikatu

Ostatnie posty

Założenie konta Direct

Dział: Rachunki Osobiste

Wysłany: 13.06.2011 14:43

Witam!

Proszę o doprecyzowanie pytania. Czy chce Pan przenieść rachunek do ING Banku Śląskiego z innego Banku? Czy też może chciał Pan zmienić typ rachunku posiadany już w naszym Banku?

Pozdrawiam,

Jagoda

wyciągi i saldo po operacji

Wysłany: 13.06.2011 14:34

Witam!

Niestety nie ma możliwości generowania wyciągów na adres e-mail. Dodam, że wyciągi takie są dostępne w usłudze internetowej INGBankOnLine. Również nie ma możliwości, aby w usłudze internetowej było widoczne saldo po operacji. W serwisie SMS jest możliwość otrzymywania takich powiadomień jedynie do rachunków prowadzonych w PLN.

Pozdrawiam,

Jagoda

konto ING Direct, Karta i DM ING

Wysłany: 13.06.2011 14:34

Witam,

Karta wydawana jest obligatoryjnie do rachunku w momencie jego otwarcia. Jest możliwość złożenia rezygnacji z karty w oddziale Banku, W momencie złożenia rezygnacji opłata w wysokości 7 zł nie będzie już naliczana. Jest również możliwość w każdej chwili zamówienia nowej karty poprzez usługę internetową INGBankOnLine lub w dowolnym oddziale Banku.

W przypadku zamknięcia konta inwestycyjnego proponuję kontakt z Domem Maklerskim ING (telefon kontaktowy to 800 120 120 lub 32 357 00 66).

Pozdrawiam,

Jagoda

przelew

Dział: Serwis SMS

Wysłany: 13.06.2011 14:20

Witam

W przypadku przelewu zagranicznego Bank Śląski nie ma wpływu na czas odbioru środków pieniężnych.

Otrzymanie przelewu jest uzależnione od opcji wskazanych w formularzu przelewu przez nadawcę oraz od

ewentualnych banków pośredniczących.

Dodam, iż wszelkie informacje można również uzyskać na Infolinii Banku pod numerem 32 357 00 69 lub

801 222 222.

Pozdrawiam

Agnieszka_M

System ING BankOnLine - sugestie oraz uwagi

Dział: Inne

Wysłany: 13.06.2011 14:03

Tylko dlaczego ciągle odnoszę wrażenie że zajmuje się tym jeden pracownik i w dodatku nazywa się on "Vacat" ? 

Patrząc na długość naprawiania awarii systemu, to pracują tam na "umowę o dzieło" ze stawką godzinową.

dobranie do pożyczki prosze o szybka odp

Dział: Pożyczka gotówkowa

Wysłany: 13.06.2011 13:30

Witam!

Zaświadczenie dostarczane jest wtedy, gdy nie ma regularnych wpływów na rachunek w ING Banku Śląskim przez okres ostatnich 6 miesięcy, natomiast jeśli wynagrodzenie wpływa na  rachunek w innym banku wystarczy 6 wyciągów z tego rachunku.

Pozdrawiam!

Agnieszka_Ka edytował(a) ten post: 13.06.2011 13:33

Wysłany: 13.06.2011 12:24

Konkrety są cały czas - "dziękujemy za sugestie", "dziękujemy za uwagi", "zostały one przekazane do jednostki zajmującej się funkcjonalnością usługi", "sugestie modyfikacji systemu ING BankOnLine zostaną zweryfikowane", itd. itp.

Tylko dlaczego ciągle odnoszę wrażenie że zajmuje się tym jeden pracownik i w dodatku nazywa się on "Vacat" ? 

Chorwacja

Dział: Karty płatnicze do rachunku

Wysłany: 13.06.2011 12:00

Witam,

podsumowując temat na podstawie aktualnej Tabeli Opłat i Prowizji dla Klientów Indywidualnych:

1.7. Wypłata gotówki

a) w bankomatach ING Banku Śląskiego w kraju :

bez względu na typ rachunku 0 zł

b) wypłata gotówki w bankomatach i kasach innych banków, w kraju :

· KONTO Student i Klasyczne - 3% kwoty wypłaty min.5 zł

· KONTO Direct, Komfort i VIP – 0 zł

· ROR w EUR - 3% kwoty wypłaty min.5zł

c) w bankomatach i kasach banków za granicą i/lub w walucie innej niż PLN :

· wszystkie rachunki w PLN - 3% kwoty wypłaty

· ROR w EUR - 3% kwoty wypłaty min.5zł

Pozdrawiam,

Kasia

Aktywacja karty

Wysłany: 13.06.2011 11:42

Witam,

aktywacja karty następuje zgodnie z instrukcją podaną w przesyłce, w której karta będzie dostarczona. Przez usługę ING Bank OnLine można aktywować kartę, jednakże zarówno dostęp internetowy jak i karta muszą być wydane dla tej samej osoby. Telefonicznie infolinia katywacji czynna jest w dni robocze od 08:00 - 22:00 i w soboty od 08:00 - 16:00.

Nadmieniam, ze kartę może aktywować użytkownik karty z dowolnego miejsca na świecie, gdzie jest dostęp do telefonu lub internetu. Numer do aktywacji dla połączeń z zagranicy to 32 357 00 02.

Pozdrawiam,

Kasia

Nowa karta

Wysłany: 13.06.2011 11:20

Witam,

do powyższej informacji dodam tylko, że złożenie jakiejkolwiek dyspozycji, wymagającej wymiany karty spowoduje, że nowa karta będzie zbliżeniowa i nadrukowanym kodem CVV umożliwiającym realizację transakcji na odległość.

Pozdrawiam,

Kasia

Wysłany: 13.06.2011 11:12

Tylko ciekawe czy ktoś wysłucha naszego błagania ?????? (do ekipy ING )

Przyznam się szczerze że chciałbym usłyszeć jakieś konkrety co do tych zmian bo na prawdę nie wiem czy jest warto czekać na to ?????????

Pozdrawiam

Charakter? może, ale źle jednak zorientowany!

Dział: Oddziały Bankomaty Wpłatomaty

Wysłany: 13.06.2011 10:59

W imieniu ING Banku Śląskiego dziękuję za poinformowanie nas o zaistniałej sytuacji oraz podzielenie się swoją opinią dotyczącą naszego Banku.

Dokładamy starań, aby jakość naszych usług była świadczona zawsze na jak najwyższym poziomie. Dlatego też opinie Naszych Klientów są dla Nas bardzo ważne, gdyż pozwalają nam na stałe doskonalenie oferty i podnoszenie jakości usług.

Chorwacja

Wysłany: 13.06.2011 10:55

Witam, rozumiem, ze korzystanie z róznych bankomatów jest tylko w polsce bezplatne? Za granica jest prowizja?

Wysłany: 13.06.2011 10:30

Przyłączam się do prośby MaXoN`a. Czas naprawić ten system online!!! Tyle już tu sugestii było. I co??? Nic... :x

Wysłany: 13.06.2011 07:26

Błagam ekipę ING niech coś się zmieni z tym systemem Online bo coraz bardziej jestem przekonany do przeniesienia konta do innego banku. Chodzi o BGŻ konto z podwyżką albo Millenium Dobre konto. W jednym i drugim mogę tylko zyskać coś więcej niż funkcjonalny system Online, czyli BGŻ daje podwyżkę pensji o 1 % a Millenium 3 % zwrotu za zakupy. Do tego funkcjonale systemy. A  tu nie ma najważniejszego czyli systemu transakcyjnego. 

Jeszcze raz błagam pogońcie do roboty specjalistów do tego aby coś się zmieniło .

Pozdrawiam serdecznie i czekam z niecierpliwością na jakieś zmiany.

MaXoN edytował(a) ten post: 13.06.2011 07:27

Wysłany: 12.06.2011 18:59

to musze mec kolejne zaswiadczenie o zarobkach?

Wysłany: 12.06.2011 17:53

W każdym momencie ożesz wnioskować o kolejną pożyczkę, o ile Twoja zdolność kredytowa na to pozwala. Wtedy prawdopodobnie będziesz miał prowadzone dwa oddzielne kredyty.

Wysłany: 11.06.2011 22:22

no_one napisał(a):

Autor interface'u?

Przepraszam za skrót myślowy, oczywiście że tak. Kolegi jako autora postu na myśli nie miałem

Wysłany: 11.06.2011 22:08

Autor interface'u?

Wysłany: 11.06.2011 21:56

no_one napisał(a):

Polecam więcej Hoop Coli.

Choćby i beczkę wypił to interfejs dalej wygląda jak robiony przez ucznia podstawówki robiącego max. jedną płatność miesięcznie na alle..., bo na więcej kieszonkowe nie pozwala :)

Mniemam bowiem iż autor ma konto w banku a nie trzyma kasę u mamusi :D 

Wysłany: 11.06.2011 20:47

Polecam więcej Hoop Coli.

Wysłany: 11.06.2011 20:17

Wchodzę w system, zakładka "Przelewy" a potem "Transakcje oczekujące"

Jest ślicznie, mam pełen wykaz oczekujących przelewów i stałych zleceń. Dopiero jak najadę na daną pozycję dowiaduję się co mogę z nią zrobić - "szczegóły" lub "usuń" (czy to nie może być zawsze widoczne?). Chcę zmodyfikować treść planowanego przelewu no to może "szczegóły". I du... - nie ma modyfikacji ???

Czyli muszę usunąć przelew i wprowadzić go jeszcze raz - [cenzura] jakie to genialnie proste (!)

Spróbujmy zatem zakładkę   "Przelewy" - "Stałe zlecenia". Jest wykaz zleceń i tutaj jak poprzednio trzeba najechać na daną pozycję żeby zobaczyć co można zrobić. Są "Szczegóły" więc klik. Kolejny wielki przycisk "Szczegóły" do modyfikacji nie prowadzi ale .... no tak, idioto, trzeba najechać na tytuł płatności żeby wyskoczył z kapelusza bankowy królik z anemicznym napisem "Szczegóły". Bingo - mogę zmodyfikować kwotę zlecenia stałego. Dzięki Ci o wielki banku - mogę zmienić kwotę!.

Tylko dlaczego [cenzura] nie mogę w tym miejscu zmodyfikować numeru rachunku odbiorcy,tytułu płatności,  daty płatności i częstotliwości. Wiem, wiem - w intuicyjnym systemie numer konta zmienia się we wzorcach, ale pozostałych danych nie można nigdzie zmienić - trzeba usunąć zlecenie i wprowadzić je jeszcze raz.

Kto stworzył ten chory interfejs? Czyżby córka ministra Rostowskiego znalazła pracę również w ING? A może to działalność "kreta" z konkurencji?

W kilku bankach miałem już konta ale takiej "jazdy bez trzymanki" to nie pamiętam w żadnym.

Nowa karta

Wysłany: 11.06.2011 19:04

Witam,

Najlepiej zastrzec kartę w ING BankOnLine a następnie zamówić nową również poprzez ING BankOnLine. Obie opcje są dostępne po kliknięciu ikony "Karty"

Wydanie nowej karty ze standardowym wizerunkiem w miejsce zastrzeżonej jest bezpłatne.

Jeżeli chodzi o "Moją kartę ING" z własnym wizerunkiem, najlepiej wybrać opcję zmiana wizerunku karty (koszt 15zł)

Pozdrawiam, Marcin

marcze edytował(a) ten post: 11.06.2011 19:11

Wysłany: 11.06.2011 18:46

Jeszcze jedna sugestia zmiany.

Planuję wcześniej także własne przelewy, z OKO na konto. Wyprzedzenie kilkudniowe. Potwierdza się że zapisano przelew ALE CHCIAŁBYM GO WIDZIEĆ W TRANSAKCJACH OCZEKUJĄCYCH KONTA DIRECT JAKO WPŁYW  z OKA (+ 123,45zł). Lub w inny sposób zapisany. Kiedyśnie pamiętałem czy już zaplanowałem a nie chciałem dublować. A mogloby zabraknąć środków na przelew z konta Direct. Chyba nie pokręciłem.

Wiadomość z dn. 14-04-2009

Dział: Pomoc techniczna

Wysłany: 11.06.2011 11:40

I znowu:

"2010-11-22 Zmiana Regulaminu Programu bankujesz-kupujesz.

Informujemy, że z dniem 22.11.2010 zmianie ulega Regulamin Programu bankujesz-kupujesz.
Pełna treść Regulaminu jest dostępna na stronie w w w.bankujesz-kupujesz.pl/katalog "

Ręce opadają.