Ta witryna używa plików cookie. Więcej informacji o używanych przez nas plikach cookie, ich zastosowaniu i sposobie modyfikacji akceptacji plików cookie, można znaleźć tutaj oraz w stopce na naszej stronie internetowej (Polityka plików cookie). Nie pokazuj więcej tego komunikatu

Ostatnie posty

Kody autoryzujące

Dział: Pomoc techniczna

Wysłany: 01.07.2011 15:26

Witam,

Problem z  zautoryzowaniem danej transakcji pomimo wprowadzanego kodu autoryzacyjnego leży po stronie błędu przeglądarki. Do dokonywania poszczególnych operacji proponuje skorzystac z przegladarki rekomendowanej przez Bank tj. Internet Explorer 7.0 lub wyższa bądź z Mozilli Firefox 3.6.16 lub wyższa.

Pozdrawiam,

Jacek

NEWWORLDR

Dział: Inwestycje giełdowe

Wysłany: 01.07.2011 15:13

Jeżeli złożył Pan dyspozycję zamiany akcji faktycznie w kwietniu, to akcje zamienione powinny już być zaksięgowane na rachunku. Ponieważ na forum jest Pan anonimowy, proszę o telefon na naszą bezpłatną infolinię 800 120 120, gdzie po weryfikacji numeru rachunku i hasła telefonicznego nasz pracownik sprawdzi dokładnie stan i księgowania na Pańskim rachunku.

Parę pytań

Dział: Rachunki Osobiste

Wysłany: 01.07.2011 14:23

ppp222 napisał(a):

Możliwe, że już jest konto aktywne, a karta tak do 2 tyg od wizyty kuriera zazwyczaj.

Troche z opóźnieniem dzwonią też z Banku na powitanie:)

Zerknij np. do danych odobowych klienta w serwisie internetowym - jeśłi je widzisz to znaczy ze konto zweryfikowane i jest ok.

Możliwe ze w zakładce karty zobaczysz juz wydaną karte, nieaktywną:)

Dane osobowe są wpisane w serwisie internetowym tak jak i karta, obok piszę karta nieaktywna.

No nic pozostało mi tylko czekać na kartę i w pełni korzystać z konta

Pozdrawiam

cashback za granicą

Dział: Karty płatnicze do rachunku

Wysłany: 01.07.2011 12:23

Witam

W odpowiedzi na Pana zapytanie uprzejmie informuję, iż istnieje możliwość korzystania z usługi cashback poza granicami kraju, każdą kartą płatniczą (debetową) wydaną do konta, również konta w Euro ( do kwoty 200 zł w punktach handlowo-usługowych). Takowa transakcja, traktowana jest jako transakcja gotówkowa. Zgodnie z obowiązującą Tabelą Opłat i Prowizji naszego Banku do 30.12.2011 r. opłata 0,50 zł za skorzystenie z tej usługi nie będzie pobierana.

Pozdrawiam

eLokata z dzienną kapitalizacją odsetek

Dział: Lokaty

Wysłany: 01.07.2011 09:55

Zauwazylem ze "eLokata z dzienną kapitalizacją odsetek" po cichu zniknela z oferty produktowej Banku. Czy mozna sie w zwiazku z tym spodziewac ze zostana wprowadzone jakies nowe lokaty lub inne produkty osczednosciowe. Innymi slowy jest to przygotowanie do przebudowania oferty oszczednosciowej czy jej zubozenie?

Pozdrawiam

Leuron edytował(a) ten post: 01.07.2011 09:55

Prowizja

Wysłany: 30.06.2011 22:46

Czy masz dwie karty?

Pin odrzucony

Wysłany: 30.06.2011 22:45

Pisze z autopsji - dokonujcie perwszej transakcji w rodzimym bankomacie ING z użyciem PINu, bo inaczej są problemy - Bnak o tym uprzedza, wysyłająć kartę.

Trzeba iśc do Bankomatu ING i np zmienic PIN na ten sam choćby - wtedy sie on dobrze zapisze na chipie i owinno być ok.

Oferta banku

Dział: Limit zadłużenia

Wysłany: 30.06.2011 22:43

A ja Ci gwarantuje, ze w ING otrzymasz trudniej i mniej niz w innych - sami pracownicy to mówią.

Widocznie miałeś szczescie, albo wysokie dochody, a małe potrzeby kredytowe jak na te dochody.

Brak wniosków online to tragedia! Fajne były te oferty dla klienta, gdzie się zawierało umowę elektronicznie... Cóż...

Parę pytań

Wysłany: 30.06.2011 22:40

Możliwe, że już jest konto aktywne, a karta tak do 2 tyg od wizyty kuriera zazwyczaj.

Troche z opóźnieniem dzwonią też z Banku na powitanie:)

Zerknij np. do danych odobowych klienta w serwisie internetowym - jeśłi je widzisz to znaczy ze konto zweryfikowane i jest ok.

Możliwe ze w zakładce karty zobaczysz juz wydaną karte, nieaktywną:)

Parę pytań

Wysłany: 30.06.2011 22:32

ziomek456 napisał(a):

Założyłem konto onnline, ale nie otrzymałem na powitanie 300 punktów w programie bankujesz-kupujesz.

Ponawiam pytanie

Kurier u mnie był 22 czerwca i podpisałem umowę oraz zabrał drugą umowę do banku. Kiedy mam się spodziewać jakiejś informacji, że wszystko jest ok i kiedy dostanę kartę by móc w pełni korzystać z konta bankowego ?

Klawiatura ekranowa

Dział: Inne

Wysłany: 30.06.2011 21:41

Chyba, że mówisz o używaniu jej pod Operą. No to polecam  ingbank.pl/pomoc
Dział "Zalecane systemy i przeglądarki" i oto odpowiedź.

Klawiatura ekranowa

Wysłany: 30.06.2011 21:36

A co z nią nie tak? Ja loguje się bez problemów od zawsze ?

Brak kodów autoryzujących

Dział: Pomoc techniczna

Wysłany: 30.06.2011 21:35

A w jaki sposób to zrobiłeś, wszedłeś w "Zmianę danych użytkownika" czy "Zmianę danych autoryzacyjnych"? Bo tylko zmiana numeru w tym drugim miejscu skutkuje jego zmianą w celu odbierania kodów autoryzacyjnych na nowym numerze tel.

Oferta banku

Dział: Limit zadłużenia

Wysłany: 30.06.2011 20:41

ppp222 napisał(a):

No tak, to prawda, chyba powinni trochę zliberalizować warunki otrzymywania jakichkolwiek pożyczek, limitów itp.

Naprawdę inne banki są przystępniejsze jeśłi chodzi o sprzedaż produktów kredytowych.

Ktoś musi się stuknąć mocno w czoło.

Tak po prostu.

nie zgodze się z waszą opinią. osobiście nie miałem najmniejszego problemu z pzięciem kredytu gotówkowego i limitu w koncie. jedyna rzecz z jaką nie mogę się pogodzić to brak możliwości złożenia wniosku przez Internet i brak widocznej w necie ofertu dla ciebie z możliością załetwienia sprawy online- tak jak było to kiedyś

Pin odrzucony

Wysłany: 30.06.2011 19:11

Właśnie to zrobiłam, skontaktowałam się z bankiem, poszłam do oddziału, przedstawiłam dwa wydruki z terminala - jeden że transakcja odrzucona, drugi że zaakceptowana. Kwota zablokowana dwa razy, i odpowiedź jaką usłyszałam, to to że muszę czekać 8 dni i blokada powinna się anulować. Gdyby jednak tak nie było to pani zaprosiła mnie do banku żeby złożyć reklamację. Gdy spytałam czy ona nie może od razu jakoś zadziałać to usłyszałam że niestety nie i muszę czekać aż coś się wyjaśni za 8 dni. Sytuacje takie zdarzyły mi się kilkukrotnie w ciągu ostatnich kilku miesięcy. Karty używam od dawna i wcześniej nie miało to miejsca.

Klawiatura ekranowa

Wysłany: 30.06.2011 19:09

Czy ktoś z pracowników banku może odpowiedzieć kiedy zostanie naprawiona klawiatura ekranowa?

konto na minusie

Wysłany: 30.06.2011 18:12

witam, opłata za użytkowanie karty u mnie wynosi 7 zł pobierana jest zawsze pod koniec miesiąca (ok 28 dnia)

ING Bank online na Androida i iOs

Wysłany: 30.06.2011 17:07

Witam,

Obecnie z bankowości internetowej można korzystać w wersji mobilnej pod adresem lajt.ingbank.pl . Działa na poszczególnych systemach operacyjnych m.in. Symbian S60 (np. telefony firmy Nokia, Sony Ericsson) , iPhone OS (np. telefon Apple iPhone), Android (np. telefon Google G1), BlackBerry OS (np. RIM BlacBerry), Windows Mobile (np. telefony HTC, Samsung Omnia).

Pozdrawiam,

Jacek

Zmiana OKO a "bonus za dopłaty"

Dział: OKO

Wysłany: 30.06.2011 14:29

Witam,

Jeśli zamknie Pan Otwarte Konto Oszczędnościowe, a pozostawi Otwarte Konto Oszczędnościowe Direct to w takim przypadku dalej będzie brał Pan udział w promocji „Bonus za dopłaty”.

Pozdrawiam,

Paulina

Czy jest tu jakiś administrator strony?

Dział: Wolne wnioski/sugestie/komunikaty

Wysłany: 30.06.2011 13:57

Dziękuję, napiszę wieczorem, jak wrócę do domu.

Czy jest tu jakiś administrator strony?

Dział: Wolne wnioski/sugestie/komunikaty

Wysłany: 30.06.2011 13:08

Prosimy o kontakt na adres: forum@ingbank.pl.

limity kart-transakcje na odległość

Wysłany: 30.06.2011 12:33

Witam, kod CVV/CV2 znajduje sie na odwrocie karty, poza polem na którym należy się podpisać, i składa się z trzech cyfr. Pozdrawiam.

Wysłany: 30.06.2011 09:39

Dorota_L napisał(a):

Najważniejsze jednak jest podanie kodu CVV/CVV2 ( różnie określane jest nazewnictwo, jednak chodzi o ten sam kod), który służy do autoryzacji transakcji na odległość.

Dziękuję za konkretną odpowiedź :)  Gdzie znajdę kod CVV/CVV2? Z ilu znaków się składa?

Pozdrawiam. 

Wysłany: 30.06.2011 06:38

Witam

W odpowiedzi na Pana zapytanie uprzejmie informuję, iż w przypadku dokonywania transkacji na odległość, dane o które będzie Pan proszony, ustala właściciel strony internetowej za pośrednictwem, której dokonuje Pan takowej transakcji. Najważniejsze jednak jest podanie kodu CVV/CVV2 ( różnie określane jest nazewnictwo, jednak chodzi o ten sam kod), który służy do autoryzacji transakcji na odległość. Dane, o które może być Pan poproszony to m.in. imię i nazwisko, numer karty, data ważności karty.

Pozdrawiam

Wysłany: 29.06.2011 22:43

Kolejne pytania...

Posiadam kartę debetową Debit MasterCard do konta osobistego, mam ustawiony limit na transakcje na odległość (powiedzmy 1000 zł). Jak wygląda taka transakcja? Zapewne wybieram w opcjach płatności kartą MasterCard, ale co, jako kupujący, muszę podać? W jaki sposób jestem uwierzytelniony, że chcę akurat zapłacić moją kartą środkami z mojego konta?