Ta witryna używa plików cookie. Więcej informacji o używanych przez nas plikach cookie, ich zastosowaniu i sposobie modyfikacji akceptacji plików cookie, można znaleźć tutaj oraz w stopce na naszej stronie internetowej (Polityka plików cookie). Nie pokazuj więcej tego komunikatu

Ostatnie posty

Płatność kartą na poczcie

Dział: Karty płatnicze do rachunku

Wysłany: 18.06.2011 23:08

A w przypadku konta Direct,gdzie wszystkie bankomaty w Polsce są darmowe to chyba jest to bez opłat :?

emerson edytował(a) ten post: 18.06.2011 23:08

Nowa karta

Wysłany: 18.06.2011 19:52

Aby nie twoirzyć nowego postu podepnę się tu.

Ile mniej więcej przed końcem ważności karty otrzymuje się nową?

Neste raz jeszcze

Wysłany: 18.06.2011 19:50

Sorry Tatiano, ale zajeżdża to trochę olewaniem Klientów. Trudno uwierzyć żeby to tak długo trwało. Póki co (przynajmniej ja) muszę specjalnie korzystać z innego banku, aby na tej stacji zatankować.

Natomiast zapewne większość forumowiczów oczekuje konkretnej informacji typu KIEDY SIĘ ZAKOŃCZĄ TE PRACE??

Określenie "nadal trwają" można używać w nieskończoność.

Neste raz jeszcze

Wysłany: 18.06.2011 14:06

Tatiana_P napisał(a):

Witam,

na chwilę obecną nadal trwają prace zarówno po stronie stacji Neste i wystawcy ich terminali, jak i po stronie Banku celem możliwie najszybszego przywrócenia pełnej funkcjonalności kart. Przepraszam za wszelkie niedogodności związane z daną sytuacją.

Pozdrawiam

Tatiana

Tatiano.

Poinformowałaś, że prace trwają. Od co najmniej kwietnia trwają, i co z tego?. Napisz, proszę, kiedy sie zakończą.

rallus edytował(a) ten post: 18.06.2011 14:07

Bonus za dopłaty - środki na dzień 10.01.2012

Dział: OKO

Wysłany: 18.06.2011 13:50

mam jeszcze lepsze pytanie:

1. mam na oko np 499tyś zł , potem w przedostatnim dniu promocji wpłacam np 2000zł czyli mam 501tyś zł , czy promocja mnie dotyczy? czy nie? czy tylko do  róznicy pomiędzy 500tyś - wkład początkowy? a reszta kwoty powyżej 500tyś nie objęta jest promocją.

2. czy w przypadku gdy kwota pieniędzy na OKO będzie się zmieniac , czyli rosnąc i malec w czasie trwania promocji ale cały czas będzie powyżej kapitału początkowego , będzie cały czas brac udział w promocji, czy kapitał promocyjny musi tylko rosnąc aby brac udział w promocji i nie mozna wypłacic żadnej kwoty?

Neste raz jeszcze

Wysłany: 18.06.2011 11:38

Witam,

na chwilę obecną nadal trwają prace zarówno po stronie stacji Neste i wystawcy ich terminali, jak i po stronie Banku celem możliwie najszybszego przywrócenia pełnej funkcjonalności kart. Przepraszam za wszelkie niedogodności związane z daną sytuacją.

Pozdrawiam

Tatiana

Aktywacja karty a opłata

Wysłany: 18.06.2011 11:34

Witam,

w tym przypadku proszę o kontakt  z obsługą kart płatniczych - nr kontaktowy -32 3570012(opcja 5 - obsługa).

Pozdrawiam

Tatiana

MasterCard Debit i zmiana limitów - problem

Wysłany: 18.06.2011 11:25

Witam,

rozumiem, że zmiana limitów transakcyjnych na odległośc przebiegła poprawnie. W przypadku pytań proszę o kontakt telefoniczny pod numerem 32 3570012 ( opcja 5 obsługa).

Pozdrawiam

Tatiana

Aktywacja karty problem

Wysłany: 17.06.2011 19:45

Witam,

W odpowiedzi na Pana pytanie, informuję, iż aktywację karty można wykonać telefonicznie, pod nr 323570002, w dni robocze, w godzinach 8-22, w sobotę, w godzinach 8-16 lub całodobowo poprzez system ING Bank Online .

Pozdrawiam

Potwierdzenie podpisem

Wysłany: 17.06.2011 19:17

Witam,

W odpowiedzi na Pani zapytanie, wyjaśniam, iż w przypadku potwierdzenia podpisem płatności, przy realizacji transakcji bezgotówkowej, pracownik punktu handlowego weryfikuje podpis złożony na wydruku z terminala z podpisem na Pani karcie, w razie wątpliwości, pracownik PHU,  ma prawo poprosić o okazanie Dowodu Osobistego.  W przypadku zagubienia, czy kradzieży Pani karty, należy niezwłocznie zastrzec kartę pod nr 32/357 00 12

Pozdrawiam

System ING BankOnLine - sugestie oraz uwagi

Dział: Inne

Wysłany: 17.06.2011 17:47

Dlaczego nikt nie odpowiada?? Prosimy o konkrety!!

bronek edytował(a) ten post: 17.06.2011 17:50

Problem z bankomatem i reklamacją.

Dział: Oddziały Bankomaty Wpłatomaty

Wysłany: 17.06.2011 17:09

Czas rozpatrzenia reklamacji transakcji wypłaty w bankomacie obcym wynosi 60 dni, ze względu na fakt konieczności kontaktu z wystawcą bankomatu obcego w którym dokonano wypłaty. Bank udziela odpowiedzi na reklamację tak szybko jak tylko jest to możliwe. Dodam, że informacje o postępie w rozpatrywaniu reklamacji może Pan uzyskać łącząc się z Infolinią pod numerem 032/ 357 00 62 od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 - 19:00. 

Neste raz jeszcze

Wysłany: 17.06.2011 14:43

Witam,

nie chce sie czepiac - ale wlasnie mijaja 2 miesiace od ostatnich dyskusji na ten temat...

Jest chocby jakis niewielki postep w tej sprawie, czy nadal nie da sie karta debetowa ing zaplacic na Neste? 

Konto Komfort na VIP

Dział: Rachunki Osobiste

Wysłany: 17.06.2011 11:27

Witam,

Jeśli chciałby Pan dokonać zmiany typu rachunku na konto VIP proponuję kontakt z infolinią Bankowości Prywatnej pod numerem 801 222 222 (telefony stacjonarne) lub 32 357 00 69 (telefony stacjonarne i komórkowe), gdzie specjalista będzie mógł Pana skontaktować z naszym Doradcą Bankowości Prywatnej lub zapraszam do oddziału Banku. W usłudze internetowej nie ma możliwości zmiany konta Komfort na konto VIP. Dodam, iż aby posiadać konto VIP w ING Banku Śląskim należy posiadać min. 200 000 zł aktywów.

Pozdrawiam,

Jagoda

Pin odrzucony

Dział: Rachunki Osobiste

Wysłany: 17.06.2011 10:18

Również myślę o zmianie banku, bo rozumiem jakby to miało miejsce raz na rok. Ale nie dwa czy trzy razy w ciągu tygodnia. Idziesz do sklepu, chcesz zapłacić, a tu lipa. Nie masz takiej możliwości. Nie dość, że nie wstydu sie najesz, to jeszcze robią blokadę. Gdyby nie fakt, że mam kredyt w tym banku, dawno był go zmienił, bo konkurencja ma o wiele korzystniejsze oferty i do tego w razie jakiś niedogodnień/awarii są nawet w stanie wypłacić rekompensatę za poniesione straty.

dobranie do pożyczki prosze o szybka odp

Dział: Pożyczka gotówkowa

Wysłany: 17.06.2011 09:35

Witam!

W momencie, gdy nie ma Pan dochodu i zaczyna nową pracę, aby wnioskować o pożyczkę należy mieć przepracowany 1 miesiąc wtedy dostarcza Pan zaświadczenie za ten 1 miesiąc i umowę o pracę.

W celu uzyskania szczegółowych informacji zapraszam na infolinię ING Banku Śląskiego pod nr tel. 32 357 00 69 lub 801 222 222, gdzie będzie można sprawdzić czy jest przygotowana oferta pożyczki dla Pana i wówczas nie będzie konieczności przedstawiana zaświadczeń.

Pozdrawiam!

OKO - podwyższone oprocentowanie

Wysłany: 17.06.2011 08:03

Witam,

Zgodnie z § 8 Regulaminu Oferty specjalnej dla posiadaczy Otwartego Konta Oszczędnościowego w złotych lub Otwartego Konta Oszczędnościowego Direct w złotych - „Bonus za dopłaty” podwyższonym oprocentowaniem objęte są Nowe środki wpłacone na OKO o łącznej wartości nieprzekraczającej kwoty 500 000,00 zł (pięćset tysięcy złotych) na wszystkich rachunkach OKO danego Klienta (limit łączny na wszystkie rachunki).

Pozdrawiam

Magda

System ING BankOnLine - sugestie oraz uwagi

Dział: Inne

Wysłany: 17.06.2011 08:01

Witam po kilku dniach.

Czy może coś wiadomo już o jakichkolwiek zmianach dotyczących systemu Online Banku Śląskiego ??

Aktywacja karty a opłata

Wysłany: 17.06.2011 01:53

Właśnie mnie to zdziwiło, bo kupuję i kupuję nową kartą Mastercard Debit, a tu w podsumowaniu użycia karty 0zł.

MasterCard Debit i zmiana limitów - problem

Wysłany: 17.06.2011 01:51

Winę ponosi layout stroni i moje niedopatrzenie.

Okienka do regulacji są zawsze na zero, a aktualny stan limitów szarą czcionką powyżej.

Wygląd historii operacji

Dział: Nowy użytkownik

Wysłany: 16.06.2011 21:32

Niestety, temat salda po każdej operacji był już poruszany wielokrotnie i niestety problem chyba przerasta informatyków.

Natomiast jeżeli chodzi o przelewy które nie zostały zaksięgowane to widnieją one w zakładce "Transakcje oczekujące"

Pozdrawiam, Marcin

Potwierdzenie podpisem

Wysłany: 16.06.2011 21:16

Witam,

Kasjer oczywiście ma obowiązek porównać podpisy, a w razie wątpliwości ma prawo zażądać okazania dowodu osobistego. Potwierdzenie transakcji bez sprawdzenia podpisu jest zaniedbaniem ze strony pracownika, niestety zdarza się to bardzo często.

Pozdrawiam, Marcin

wstepna decyzja

Dział: Kredyt hipoteczny

Wysłany: 16.06.2011 20:32

Ja czekałem za decyzją wstępną 1,5 miesiąca. Od mojego opiekuna słyszałem ciągle informacje, że centrala ma opóźnienia w rozpatrywaniu wniosków.

OKO - podwyższone oprocentowanie

Wysłany: 16.06.2011 19:08

czy pracownik ING potrafi mi odpowiedziec? czy za trudne pytanie zadałem, czy dopisujecie regulamin?

dobranie do pożyczki prosze o szybka odp

Dział: Pożyczka gotówkowa

Wysłany: 16.06.2011 18:12

Dobrze, a czy bank bedzie bral pod uwage wysokosc moich zarobkow po pierwszej wyplacie jaka wplynie na konto? Czy bede musial doniesc jakies zaswiadczenie o wysokosci pensji? Bo chce wziasc pozyczke po wplynieciu pierwszej pensji.