Ta witryna używa plików cookie. Więcej informacji o używanych przez nas plikach cookie, ich zastosowaniu i sposobie modyfikacji akceptacji plików cookie, można znaleźć tutaj oraz w stopce na naszej stronie internetowej (Polityka plików cookie). Nie pokazuj więcej tego komunikatu

Ostatnie posty

Przelew wewnętrzny

Dział: Pomoc techniczna

Wysłany: 06.07.2011 18:44

jesli uczelnia ma konto w ING, to wpłatę juz maja i to na pewno.

Nie widzisz jej w systemie rekrutacyjnym, gdyz tam bedzie ona odnotowana, gdy pracownik uczelni  zweryfikuje, ze pieniadze faktycznie wpłynęły - nie ma przeciez bezposredniego połaczenia miedzy ING a uczelnią :)Wpływ na konto uczelni na pewno bedzie z opóznieniem odnotowany w systemie rekrut.  - badz spokojny i wydrukuj sobie potwierdzenie przelewy, na wszelki wypadek :)

Zachęta do utrzymania środków

Dział: OKO

Wysłany: 06.07.2011 17:50

Będąc ufnym co do inteligencji ludzkiej mam nadzieję, że po tym podsumowaniu przeczytamy odpowiedź od banku i na temat ;)

Pozdrawiam, T.

Wysłany: 06.07.2011 15:11

Jak ja uwielbiam ten marketingowy bełkot

Starzy klienci się pytają dlaczego bank ma ich w d***, lub mówiąc subtelniej czy ma jakiś program lojalnościowy dla  s t a r y c h  klientów i ich  d o t y c h c z a s o w y c h  środków, na co bank odpowiada, że ma rewelacyjny program "Bonus za dopłaty".

Dawniej to sie nazywało brak zdolności czytania ze zrozumieniem lub po prostu struganie wariata, dziś to marketing i uczą tego na studiach...

Problem z przelewem,doradźcie coś

Dział: Serwis SMS

Wysłany: 06.07.2011 13:59

Witam

Zależy mi na pomocy Pani, natomiast w Pani sytuacji, dyspozycja zmiany telefonu dla otrzymywania kodów autoryzacyjnych jest  realizowana tylko poprzez oddział Banku po okazaniu dowodu osobistego lub paszportu.

Pozdrawiam

Agnieszka_J

Wysłany: 06.07.2011 12:34

Właśnie w tym rzecz. Nie posiadając nowych środków jestenm zmuszony aktualnie posiadane przenieść do innego banku by uzyskać sensowny %. Taka karuzela, bo niepromocyjne oprocentowanie na OKO wydaje się być daleko poza konkurencją.

Z tym, że aktualnie moje środki w większości były w ING, a teraz będą wędrować by zarabiać.

I to było clue założonego przezemnie wątku - starzy klienci szukajcie szczęścia w innym banku - zapraszamy nowych.

Pozdrawiam,

Tomasz

aTom edytował(a) ten post: 06.07.2011 12:35

Nie można zrobić przelewu na allegro

Wysłany: 06.07.2011 12:25

Witam,

Dzisiaj rano zrobiłem przelew i wszystko poszło OK - przepraszam za zawracanie głowy, mozne wina nie lezała po stronie ING ;)

Pozdrawiam.

Anulowanie dyspozycji

Wysłany: 06.07.2011 10:06

Witam,

Niestety nie ma możliwości cofnięcia dyspozycji zamknięcia rachunku Otwartego Konta Oszczędnościowego Direct. W takiej sytuacji można otworzyć nowe Otwarte Konto Oszczędnościowe Direct co oczywiście będzie się wiązać z nowym numerem konta.

Pozdrawiam,

Paulina

Anulowanie dyspozycji

Wysłany: 06.07.2011 09:58

załóz nowe przez INGBankOnLine.

Raczej tamto juz nie do odzyskania, choć zawsze mozna zapytac przez Halo Śląski.

Wysłany: 06.07.2011 09:57

Witam,

Dla obecnych Klientów istnieje możliwość przystąpienie do promocji "Bonus za dopłaty". Nowi Klienci mają natomiast możliwość przystąpienia do promocji "Bonus na start". Obie promocje dotyczą nowych środków zgromadzonych na rachunku Otwartego Konta Oszczędnościowego.

Pozdrawiam,

Paulina

Nie można zrobić przelewu na allegro

Wysłany: 06.07.2011 03:27

Witam

Proszę dokładnie napisać czy pojawia się jakiś komunikat podczas wysyłania przelewu, gdyż nie mieliśmy zgłoszeń żeby system ING BankOnline nie działał prawidłowo.

Pozdrawiam

Karol__U edytował(a) ten post: 06.07.2011 03:27

przelew

Wysłany: 05.07.2011 20:47

działa od jakiś 2 tygodni...

______________ Co mnie nie zabije to mnie wzmocni _________________

Ankieta - podejrzany e-mail

Wysłany: 05.07.2011 20:41

a kto na zdrowy rozsądek podaje takie dane jak swoje hasła piny i numery kart na jakichkolwiek stronach? (ok z wykluczeniem stron gdzie płacę za jakiś zakup przez internet)

cofam zdrowy rozsądek ... gdyby wszyscy byli ostrożni to Phishing (spoofing) nie zbierałby takeigo żniwa na całym świecie

Przelew i przewalutowanie

Wysłany: 05.07.2011 20:30

jak nie zapomne zrobic testa.... bo negocjacja działa w ciągu pracy banku

to napisze jakiego rzędu mogą byc to różnice...

Kody autoryzujące

Wysłany: 05.07.2011 20:26

czasami tez jest to problem trwania sesji....

jeżeli zerwie ją wczesniej jest komuniat o błednej autoryazacji....

ps. czy pojawi się zegar sesji ?

Błędny numer konta bankowego

Wysłany: 05.07.2011 20:20

gorzej jak wykonasz plrzelew dla pana X na konto pana Y

Niekiedy takie transakcje są wyłapywane przez bank do ktorego wyślesz przelew, ale na to bym nie liczyła

wtedy pozostaje ci reklamacja przelewu w banku z ktorego wykonałeś operację

Pomoc związana z płaceniem internetowym

Dział: Nowy użytkownik

Wysłany: 05.07.2011 18:52

Witam

Aby móc dokonać zakupu gry w sieci konieczne jest zwiększenie limitu kwotowych dla transakcji na odległość w bankowości elektronicznej. Należy wejść w zakładkę katy i po najechaniu na kartę wybrać opcję zmiana limitów transakcyjnych.

Pozdrawiam
Adam

Wysłany: 05.07.2011 18:23

Bank nic nie zrobi do czasu aż klienci nie zaczną masowo wycofywać kasy.Nie ma potrzeby na darmo podwyższać oprocentowania.Więc kolego - zaczynamy odwót???

Pomoc związana z płaceniem internetowym

Dział: Nowy użytkownik

Wysłany: 05.07.2011 18:18

Jaką kartą chcesz zapłacić?

1)debetową do konta ( w ustawieniach limitów transakcji ustaw żadany przez Ciebie dla transakcji na odległość)

2) przedpłaconą (ile pieniędzy na rachunku karty, to tyle możesz zapłacić, chyba że masz ustawione jakieś ograniczenia)

3) kredytową? (tu nie ma potrzeby nic ustawiać)

Visa, Maestro czy MasterCard?

kod CVV/CCV posiadasz, jak rozumiem?

blokada środków na koncie

Dział: Karty płatnicze do rachunku

Wysłany: 05.07.2011 15:09

Dzięki.

Pozdrawiam !

Błędny numer konta bankowego

Wysłany: 05.07.2011 14:45

Nie dojdzie na pewno! Banki dokonują roziczeń po numerze konta, odbiorca to sprawa drugoplanowa.

Jeśłi podasz inny numer konta, ale naprawde istniejącego konta, wtedy srodki trafia tam.

Jeśłi pomylisz sie o jedna cyferkę, to system nie przyjmie Ci przelewu, gdyż bedzie to błędny numer konta - kazda zmiana choć jednej cyferki w numerze konta powoduje zmiane tzw liczby kontrolnej w numerze konta (2 pierwsze cyfry w numarze konta). Wtedy system uznaje ze nr jest błedny - taka rola tej liczby kontrolnej.

Ta liczba kontrolna zalezy własnie od układu pozostałych ceferek w numerze konta.

Polecam np:

numerkonta.com

Wysłany: 05.07.2011 14:43

Witam,

W przypadku kiedy transakcja płatności kartą z jakiegoś powodu się nie powiedzie, otrzymuje Pani wydruk z terminala z informacją iż transakcja została odrzucona.W takim przypadku niema możliwości aby została ona rozliczona, a zablokowane środki napewno zostaną odblokowane.

Pozdrawiam, Marcin

pożyczka w wysokości 5tys zł

Dział: Pożyczka gotówkowa

Wysłany: 05.07.2011 13:51

Witam,

Spłatę pożyczki gotówkowej Klienci mogą rozłożyć na taki okres, na jaki posiadają zagwarantowany stały dochód. Gdy umowa Pana zostanie przedłużona proponuje złożyć wówczas wniosek o pożyczkę w dowolnym Oddziale Banku. Wymagane dokumenty to dowód osobisty i zaświadczenie o dochodach z trzech ostatnich miesięcy. Mam nadzieje, że przekazane informacje okażą się pomocne.

Pozdrawiam, Katarzyna Waloszek

Blokada dostępu

Wysłany: 05.07.2011 03:30

Witam

Po 5 próbach błędnego logowania się do usługi ING BankOnline blokuje się jedynie dostęp do bankowości elektronicznej - karta jest nadal aktywna. 

Pozdrawiam

pożyczka w wysokości 5tys zł

Dział: Pożyczka gotówkowa

Wysłany: 04.07.2011 22:41

Witam!

Dopiero jak dostaniesz umowę na czas nieokreślony bedziesz mógł zaciągnąć kredyt

Pozdrawiam.

Wysłany: 04.07.2011 20:12

Witam

Pani Katarzyno ,właśnie nie wiem czy transakcja została rozliczona w trakcie trwania blokady ,bo nie wiedziałam,że coś takiego istnieje.Od czterech lat jestem Waszym klientem.Mam obawy,że mogłam zapłacić za zakupy dwa razy.Po zablokowaniu środków płaciłam gotówkąi nie mając pojęcia o blokadzie nie kontrolowałam czegoś o czym nie wiem,a w trakcie blokady mogło nastąpić rozliczenie transakcji tej samej za,którą zapłaciłam gotówką.Czy to możliwe? A gdyby blokada była widoczna  w historii płatności nie doszłoby do tego.O istnieniu takiego czegoś jak blokada dowiedziałam się niedawno przypadkiem,więc sprawdziłam w wyciągach archiwalnych swoje salda i o zgrozo  w każdym roku występowały blokady ,ale 2010 pobił rekord 5 razy!Jedna z  nich to  kwota przeszło 400zł. nie miałam jednorazowej takiej płatności,więc kilka razy płaciłam kartą i kilka razy doszło do zablokowania środków.Nie mogę teraz wyjaśnić tego-gdzie,ile-czyli nie sprawdzę w historii płatności a gdyby blokada była widoczna w historii oczywiście, nie miałabym teraz obaw.

Proszę o pomoc.