Ta witryna używa plików cookie. Więcej informacji o używanych przez nas plikach cookie, ich zastosowaniu i sposobie modyfikacji akceptacji plików cookie, można znaleźć tutaj oraz w stopce na naszej stronie internetowej (Polityka plików cookie). Nie pokazuj więcej tego komunikatu

Aktywacja karty

Wysłany: 11.09.2009 20:42

Witam.

karta przyszła mi po tygodniu tak jak było uzgodnione w banku jest to karta zbliżeniowa maestro ale nie było żadnego kodu pin zeby ja aktywować trzy dni temu ja otrzymałam a nie było żadnej kolejnej przesyłki z kodem mam konto direct i to jest oczywiste ze chce zrobić to przez internet, Moje pytanie jest takie czy mam to zgłosić czy ta przesyłka jeszcze do mnie dotrze.

Wysłany: 11.09.2009 21:40

Karta i Pin przychodzą oddzielnie.  Kod pin nie jest potrzebny do aktywacji. Możesz ja aktywować bez niego*. Pin przychodzi kilka dni po karcie więc powinnaś otrzymac go niedługo. Jesli n ie przyjdzie zgłoś do banku.

*Bez Pinu nie zapłacisz ani nie weźmiesz gotówki ale można wpłacic we wpłatomacie jesli potrzebujesz zrobić przelew

Wysłany: 18.09.2009 11:39

Witam ponowmie:)

Moje pytanie to czy jesli przyszła mi juz karta no i oczywiście pin to czy musze ja aktywować bo narazie nie bedzie mi ona potrzebna a konto musiałam wcześniej założyć ale kartą nie bede sie posługiwać przynajmniej do stycznia czy jesli nie aktywuje to bedzie ona nieważna??

Wysłany: 18.09.2009 23:01

Nawet jak nie aktywujesz karty bedzie pobierać się opłata za nią. Karte możesz aktywować w każdej chwili, a termin ważności karty podany jest na karcie.

Wysłany: 31.07.2014 19:56

Witam. Mam pytanko :) Czy jak zmienie wizerunek karty i przyjdzie mi nowa to jak bedzie rozliczane?:> Musze na tej i na 2 karcie wydac 200 zł czy 200 zł na obu dwóch? :> Pozdrawiam

Wysłany: 31.07.2014 20:21

Witam,

w przypadku skorzystania w ING BankOnline pozycji Zmiana wizerunku karty – obecna karta będzie aktywna do czasu aktywacji nowej karty. Kwoty transakcji bezgotówkowych kartami są sumowane. Ważne, aby suma transakcji bezgotówkowych dwoma kartami była w kwocie 200 zł. Okres rozliczeniowy rozpoczyna się 29 dnia miesiąca, a kończy 28 dnia następnego miesiąca. Transakcje bezgotówkowe muszą być rozliczone w okresie rozliczeniowym. Pozdrawiam, Karol.